JEŚLI JESTEŚ POTOMKIEM ZAMORDOWANEJ OFIARY KOMUNISTYCZNEGO TERRORU, O NIEZNANYM MIEJSCU POCHÓWKU:

partyzanta
żołnierza
cywila

ODNAJDŹ, DZIĘKI NAM, JEGO SZCZĄTKI ODDAJĄC SWÓJ MATERIAŁ GENETYCZNY - DNA W PROSTY I BEZBOLESNY SPOSÓB.

Wiele tysięcy naszych bohaterów leży w nieznanych mogiłach na terenie dawnej i obecnej Polski.

Poszukujemy i odnajdujemy Ich bezimienne groby a następnie identyfikujemy pomordowanych na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar, czyli Ciebie.

Pobranie materiału genetycznego odbywa się poprzez potarcie wewnętrznej strony policzka specjalnym patyczkiem z watą dostarczonym i odebranym przez naszego wolonatariusza lub przesłanego pocztą.

JEŚLI ZNASZ HISTORIĘ ZWIĄZANĄ Z OFIARAMI KOMUNISTYCZNEGO TERRORU.

wiesz o miejscu pochówku żołnierzy, partyzantów, cywili
wiesz o jakimś wydarzeniudotyczącym tych osób (potyczka, akcja, postac itp.)
byłeś osobą związaną z podziemiem niepodległościowym z tamtego okresu i chcesz opowiedzieć swoją historię
byłeś osobą związaną z aparatem bezpieczeństwa z tamtego okresu i chcesz anonimowo opowiedzieć swoją historię

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

zadzwoń 886-886-440